Únor 2011

FLICKR

20. února 2011 v 9:11 | Kiteч ♡ |  deník-k
Ahoj, docela dlouho - cca od pondělí, jsem nic nepsala. Ani ségra. Teď píšu,ale jen krátce. 
Baví mě fotit a upravovat fotky, dělat designy atd. Tak jsem si založila FLICKR. Mám tam zatím jen pár fotek, ale doufám, že se budou líbit. Napište mi tam prosím, co si o nich myslíte. Děkuju:)


RASISMUS

16. února 2011 v 19:31 | Kiteч ♡ |  články-k
Ahoj, takže jen tak zkráceně, jelikož jsem už měla napsaný celý článek a pak se mi to vyplo. Poslední dobou máme něco s internetem, takže skoro pořád vypnutý a já už na něj nemám nervy!

Takže, když slyším slovo rasismus, vybaví se mi hlavně chování Čechů k Romům. Když jsem byla malá, zastavil mě na ulici o rok mladší Rom a kvůli tomu, že jsem mu nedala zapalovač - samozřejmě jsem žádný neměla, tak mi dvakrát liskl. Bylo mi asi pět a od té doby jsem se Romů bála. Později jsem si ale začala uvědomovat, že to mohl udělat i jakýkoliv bílý nevychovaný spratek! Neodsuzuju lidi podle barvy jejich pleti, ale podle toho, jak se chovají. 
Nechápu lidi, kteří takhle třídí kohokoliv, jakoukoliv rasu, třeba nějaké ty lidi co mlátí Romy, černochy,.. Vždyť se tím stávají ještě horšími, než popisují ty ostatní rasy.
Například když někdo říká, jak jsou Romové, promiňte mi to slovo, hajzli, jak kradou, každého mlátí, atd. a potom jdou, ti bílí a zmlátí ty Romy do krve. To mi přijde trochu hloupé. Ne trochu.. Moc!

Dokážete si představit, že by jste jeli na dovolenou do Asie, či Afriky a na každém rohu by vám nadávali, mlátili vás... Asi ne, že? To si jako teď hrajeme na nějaké "lepší" lidi? Kteří můžou všechno a ostatní nic?

ZAMYSLETE SE NAD SEBOU!

Můj smysl života

13. února 2011 v 22:13 | Nessie♥
Pro někoho je to maličkost pro někoho obrovská věc,pro někoho je to pocit pro někoho zvěst,pro někoho rodina a pro někoho práce ale jedno je jisté se smyslem života mám tohle všechno v kapse! :) 

Smysl života je to bez čeho by tento život neměl cenu! Bez čeho by nemělo smysl žít.

(více v celém článku)

14.2-18.2-Lyžařský výcvik

13. února 2011 v 21:30 | Nessie♥
Ahoj Zase se vám hlásím a je to naposled za další týden....:/ Jedo Bohužel na lyžařský výcvik do Karlova-Malé Morávky na chatu Kazmarku...(více v celém článku)

JUSTIN BIEBER PŘEKVAPIL FANYNKU!!

11. února 2011 v 19:31 | Kiteч ♡ |  deník-k
Ahoj.
Dneska bylo hnusně. A navíc jsem se dozvěděla, že  mamka si koupila nový foťák. Super. Hlavně že ji prosím, že chci foťák a ona si koupí pro sebe. :-(
Potom přišla domů sestra a zarecitovala mi nějakou hloupou básničku o Justinovi Bieberovi, co vymyslela s kamarádkou.

Když už se tu bavíme o Justinovi (to je jen příklad, klidně by to mohl být jakýkoliv jiný umělec), přijde mi docela trapné, když se o něm lidé vyjadřují jako o gayovi, kreténovi, atd. Jen vidí jeho fotku a už je to ten největší debil. Slyší písničku a už je trapák. Nechápu to! Vždyť ho vůbec neznají. Když něco takového řeknu přímo jim, začnou po mně řvát, že ho miluju, ať to netajím. Ale snad ho nemusím milovat na to, abych viděla, že je to taky jen člověk. Nemůže za to, jak vypadá, ani za to, že se některým nelíbí jeho hudba. Na druhé straně se zase někomu líbí. Justin nikomu nic neudělal, tak nevidím jediný důvod, proč by jste ho měli urážet!!

Pro fanoušky jsem našla super video, na kterém Justin překvapí super fanynku u ní doma a poté ji pozve na Ellen (talkshow) a svoji premiéru v LA. Video najdete po rozkliknutí článku.


NINA DOBREV - BABY PICTURE!!!

11. února 2011 v 16:58 | Kiteч ♡ |  články-k
Dneska jsem si prohlížela složky v počítači a našla jsem tuhle fotku. Nevím přesně, kdy jsem ji ukládala a ani nevím odkud, takže nemám zdroj. Hlavní je, že je tady. Nina byla strašně roztomilá! HLASUJTE V ANKETĚ! :-)
nina-dobrev-baby-picture-1

RACHEL DEVINE PHOTOGRAPHY

11. února 2011 v 13:42 | Kiteч ♡ |  články-k
rachel devine

Ahoj! 
Chtěla bych vám jen trochu přiblížit fotografku, jejíž fotky jsou právě na designu. 
Nevím toho o ní moc, ale zkusím aspoň něco sepsat.

NEJLÍNĚJŠÍ PEJSEK NA SVĚTĚ!!!

9. února 2011 v 20:30 | Kiteч ♡ |  deník-k
9/2/2011

Konečně jsem se dostala k počítači.
Zase pěkný den, tak jsem se vypravila s kámoškami ven. Hodně jsme se nasmály. Hlavně, když holky chtěly přejít cestu, ale nerozhlídly se, takže do nich málem napálil nějaký chlap na kole. Zastavil a zařval: "Slépky, ku*va, jste slepé nebo blbé?!" Z toho pána jsme měly docela srandu. :-D

A co jste dělali dneska vy?:-)

Jinak jestli jste dnes neměli dobrý den, mám pro vás něco na rozveselení! Před chvílí jsem to našla na youtube a je to úúúúžasné! :-)) (video se vám zobrazí po rozkliknutí článku)

Bára - Nessie

9. února 2011 v 18:48 | Nessie♥
Ahoj,jmenuji se Barbora a je mi 13 let.Asi se ptáte proč je toto můj první článek a proč až po takové době když už má sestra napsala asi 5 článků! Odpověď je jednoduchá:první sem čekala na design který dělala moje sestra a až se blog plně zprovozní a že to už dávno je sem se dozvěděla nedávno.:) 

Začnu tedy hned teď a to úplně od začátku :)

Jak sem řekla jmenuji se Barbora -->Nessie a je mi 13 ;) Měla sem už hodně blogů ale žádný z nich mi nevydržel.Moje sestra Kačka--> KItey jich také měla dost ale po nějaké době nám došly nápady a své blogy jsme zrušily.Obě doufáme že s tímto to bude jiné!

RŮŽOVÝ PES?!

8. února 2011 v 20:58 | Kiteч ♡ |  deník-k
8/2/2011

Ahoj.
Dnešek byl super!
Po škole jsme se s kámoškama strašně dobře bavily a chytaly jsme snad neuvěřitelné záchvaty smíchu. Potom šla jenda kamarádka k nám, napsaly jsme si úkoly na zítra a protože bylo hezky, šly jsme pro malého Filípka,kterého hlídám. Vzaly jsme si ho ven. Kreslili jsme s křídama, Filípek jezdil na motorce a dokonce jsme i nabarvili pejska na růžovo. Nějaká paní se totiž ptala Filípka, jestli si chce pejska pohladit a ten měl zrovna ruku od křídy, takže to bílý pejsek schytal. :-D

Když jsem přišla domů, šla jsem do vany. Napustila jsem si horkou vodu, zamlžilo se sklo a zrcadlo a já jsem si vzala ty bonbony Krowky, které jsem si koupila, a jen jsem na obalu četla: "Uchovejte v chladu a suchu." To mě docela rozesmálo. :-)

Až na pár maličkostí to bylo dneska fakt úžasné! :-)

THE VAMPIRE DIARIES!

7. února 2011 v 18:11 | Kiteч ♡ |  články-k
Upoutal vás název článku? Tak to asi znáte
tvd
americký seriál televize CW. 

Nebo jej snad neznáte?

VYBÝRÁM SI NOVÝ FOŤÁK!!

7. února 2011 v 17:44 | Kiteч ♡ |  deník-k
7/2/2011
kodak
Ahoj!
Tak dneska řeším závažný problém! :-D


AU PAIR

7. února 2011 v 15:50 | Kiteч ♡ |  články-k
aupair.

Ahoj!

Nebudu zacházet do detailů, co přesně znamená au pair, z jakého je to jazyka, atd. Jestli vás to bude zajímat, najdete to zde!
Pokusím se to vysvětlit podle sebe.


ALERGIE NA CHLUPATÁ ZVÍŘATA?!

6. února 2011 v 13:00 | Kiteч ♡ |  deník-k
6/2/2011

Tak už abych pomalu začala!

Ahoj, jmenuju se Kateřina. Je mi 15 let. Mám tříletého jorkšírského teriéra Dennynka - patří i Nessie. Také jsem měla pískomily, ale ty už bohužel nemám. Miluju zvířata - vždycky jsem chtěla koně, psy, kočky, křečky, papoušky... Bohužel jsem ale alergická na chlupatá nebo opeřená zvířata a prach, takže jsem měla akorát křečka, pískomily, rybičky a v jedenácti jsem konečně dostala pejska. 
Sice miluju zvířata, ale pavouci, malí hadi, škvoři a další takoví malí tvorové se mi hnusí. Velký had mi nevadí. Asi ve třetí třídě jsem měla jednoho kolem krku. Prostě se mi nelíbí ti malí. 
No, ve škole mě baví jazyky a co naopak nesnáším je hlavně matematika a fyzika. 
V budoucnosti bych chtěla jet do USA jako au-pair a poté jít na vysokou škoku (vůbec nevím jakou). A podle toho, jestli se mi v Americe líbit bude nebo ne, se tam možná i přestěhuju.

Kdyby vás zajímalo cokoliv dalšího, ptejte se! 

Kitey & Nessie

1. února 2011 v 19:24 autorky

Kitey

1. února 2011 v 19:20 kitey
Twitter Button from twitbuttons.com


Věk : 15 letNessie

1. února 2011 v 19:19
Věk: 13 let