14.2-18.2-Lyžařský výcvik

13. února 2011 v 21:30 | Nessie♥
Ahoj Zase se vám hlásím a je to naposled za další týden....:/ Jedo Bohužel na lyžařský výcvik do Karlova-Malé Morávky na chatu Kazmarku...(více v celém článku)

Někteří z vás se možná ptají Proč? tam nechci jet.A odpověď je jednoduchá chodila sem(ještě před pár týdny) na Gymnázium,Bohužel mi to tam z určitých důvodů nevyhovovalo tak sem po docela dlouhém uvažování a přemlouváním tuto školu opustila.Bylo to mé přání a sem i teď po nějaké době spokojena.Na novo-staré škole kde sem chodila na první stupeň mě všichni vzali mezi sebe.A chovaly se ke mě pěkně! :) Bohužel  moje nejlepší kamarádka Nela která tam také chodila se odstěhovala do Zlína což je od nás daleko.:( Měli jsme spolu jet na tento výcvik a ona byla jedním z důvodů proč sem školu opustila! A moje druhá nejlepší kamarádka bohužel z jistých důvodů nemůže výcvik absolvovat.Jelikož ani jedna z mích nejlepších kamarádek na výcvik nejede tak je mi to líto a chce se mi tam o to méně. :( 


Ale je tu i další věc! Až dorazím domů z výcviku tak dostanu nový mobil-Sonny Ericsson :) Mám ho i teď ale na tom mém není Bluetooth ale jen infraport..:( A také po výcviku jsou Jarní prázdniny a o nich se chystám s mamkou do Prahy.! :) a tam už sem dlouho nebyla. Takže na to se asi jako na jediné těším jsou to dva týdny ale přijíždím  v Pátek z výcviku a to sem něco napíšu jestli to tam vážně bylo tak hrozné! :D Doufám že to přežiju. :D Takže vám sem naíšu asi o víkendu.A potom asi z Prahy.Můžete si mě přidat na Facebooku sem tam jako ßarun Ka.Tam budu mít i fotky z Prahy a ve statusech informace. :) 


Držte mi palce ať to tam přežiju :D


Vaše Nessie♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama