Můj smysl života

13. února 2011 v 22:13 | Nessie♥
Pro někoho je to maličkost pro někoho obrovská věc,pro někoho je to pocit pro někoho zvěst,pro někoho rodina a pro někoho práce ale jedno je jisté se smyslem života mám tohle všechno v kapse! :) 

Smysl života je to bez čeho by tento život neměl cenu! Bez čeho by nemělo smysl žít.

(více v celém článku)

  Můj smysl života:Pro mě je to rodina a přátelé protože jen oni mě mají rádi jen oni při mě stojí a jen na ně se mohu spolehnout! Sou to ti kteří vás neopustí ať se stane cokoli.Když sem s nimi cítím se v bezpečí a milována.Moji příbuzní nejsou dokonalý ale kdo je?! Jsou mí a ať už sou jakýkoli mám je ráda.Moji přátelé mě umí rozesmát v nejhorších chvílích a každý je potřebuje.V tom nejtěžší vám pomohou.Drží vás,sou s vámi a mají vás rádi.Nejhorší chvíle prožívají s vámi.Pomůžou kde můžou.Musíte ale rozpoznat kteří sou to dobří přátelé! Já sem poznala ty kteří mě mají opravdu rádi když sem potřebovala rameno na kterém se mou vyplakat:

Moje babička měla psa Kenďu a já ho měla od malička ráda,byl to můj nejlepší kamarád ale bohužel byl starý a umřel a když se teď nedávno moje nejlepší kamarádka Nela odstěhovala,V obou případech mi pomohli jen někteří a poznala sem  ty kteří mě mají rádi.Pomohli mi se dostat z  nejhoršího a když teď budou potřebovat oni tak já pomůžu jim protože oni jsou mím
Smyslem života. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | E-mail | Web | 16. února 2011 v 22:22 | Reagovat

Hezky napsaný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama