články-k

Obnovení

7. května 2011 v 18:32 | kitey x
Ahoj,
tak jsem zpátky. Nebyl čas, teda vlastně pořád není, ale chybí mi psaní. Sice mi sem nikdo nechodí, ale doufám, že začne. Mám taky wordpress : http://katerinakrausova.wordpress.com/ , tam jsem sice taky psala jen málo, ale doufám, že začnu víc.
Taky přemýšlím, že bych sem začala psát nějaké příběhy, povídky.. Ale jen jestli by byli lidi, kteří by měli zájem. Jestli chcete, napište, o čem by měla povídka být a zkusím kousek napsat. Kdyby se vám líbila, můžu pokračovat.
Jestli teď čtete tento článek, doufám, že tu nejste naposledy!:)
Kitey

Vegetariánství

11. března 2011 v 19:16 | Kiteч ♡
Nemám k vegetariánství či vegetariánům žádný odpor. Naopak jim rozumím. Nemyslím si ale, že by se jimi měly stávat malé děti. Děti maso potřebují. Když jste dospělí, už je to vaše věc, jak se rozhodnete. Já například jím jen kuřecí a ryby. Hovězí někdy, vepřové nikdy (o kachnách, králících a podobně ani nemluvím). Je mi sice zrovna těch kuřat líto, ale líto je mi každého zvířete, a navíc to, jestli si ta kuřecí prsa v obchodě koupím nebo ne, už to kuře stejně nezachrání.

RASISMUS

16. února 2011 v 19:31 | Kiteч ♡
Ahoj, takže jen tak zkráceně, jelikož jsem už měla napsaný celý článek a pak se mi to vyplo. Poslední dobou máme něco s internetem, takže skoro pořád vypnutý a já už na něj nemám nervy!

Takže, když slyším slovo rasismus, vybaví se mi hlavně chování Čechů k Romům. Když jsem byla malá, zastavil mě na ulici o rok mladší Rom a kvůli tomu, že jsem mu nedala zapalovač - samozřejmě jsem žádný neměla, tak mi dvakrát liskl. Bylo mi asi pět a od té doby jsem se Romů bála. Později jsem si ale začala uvědomovat, že to mohl udělat i jakýkoliv bílý nevychovaný spratek! Neodsuzuju lidi podle barvy jejich pleti, ale podle toho, jak se chovají. 
Nechápu lidi, kteří takhle třídí kohokoliv, jakoukoliv rasu, třeba nějaké ty lidi co mlátí Romy, černochy,.. Vždyť se tím stávají ještě horšími, než popisují ty ostatní rasy.
Například když někdo říká, jak jsou Romové, promiňte mi to slovo, hajzli, jak kradou, každého mlátí, atd. a potom jdou, ti bílí a zmlátí ty Romy do krve. To mi přijde trochu hloupé. Ne trochu.. Moc!

Dokážete si představit, že by jste jeli na dovolenou do Asie, či Afriky a na každém rohu by vám nadávali, mlátili vás... Asi ne, že? To si jako teď hrajeme na nějaké "lepší" lidi? Kteří můžou všechno a ostatní nic?

ZAMYSLETE SE NAD SEBOU!

NINA DOBREV - BABY PICTURE!!!

11. února 2011 v 16:58 | Kiteч ♡
Dneska jsem si prohlížela složky v počítači a našla jsem tuhle fotku. Nevím přesně, kdy jsem ji ukládala a ani nevím odkud, takže nemám zdroj. Hlavní je, že je tady. Nina byla strašně roztomilá! HLASUJTE V ANKETĚ! :-)
nina-dobrev-baby-picture-1

RACHEL DEVINE PHOTOGRAPHY

11. února 2011 v 13:42 | Kiteч ♡
rachel devine

Ahoj! 
Chtěla bych vám jen trochu přiblížit fotografku, jejíž fotky jsou právě na designu. 
Nevím toho o ní moc, ale zkusím aspoň něco sepsat.

THE VAMPIRE DIARIES!

7. února 2011 v 18:11 | Kiteч ♡
Upoutal vás název článku? Tak to asi znáte
tvd
americký seriál televize CW. 

Nebo jej snad neznáte?

AU PAIR

7. února 2011 v 15:50 | Kiteч ♡
aupair.

Ahoj!

Nebudu zacházet do detailů, co přesně znamená au pair, z jakého je to jazyka, atd. Jestli vás to bude zajímat, najdete to zde!
Pokusím se to vysvětlit podle sebe.

 
 

Reklama