deník-k

Anglie 2011

9. května 2011 v 6:48 | kitey x
26.4. - 2.5. 2011 pořádala naše škola zájezd do Anglie. Protože už jsem tam jednou byla, bylo mi dvanáct a nic jsem si z toho nepamatovala, přemluvila jsem mamku, abych mohla jet znovu. Ještě 25. dubna mi vlastně ani nedocházelo, že někam jedu, ale když přišel den odjezdu, měla jsem úžasnou náladu. V Brně k nám nastoupili řidiči a v Praze slečna průvodkyně. Potom jsme jeli do Londýna. Cesta trvala něco kolem 24 hodin.
Celý 27.duben jsme prochodili v Londýně. Po tom, co jsme došli až k buckinghamskému paláci, kde si o dva dny později Prince William s Kate Middleton dali svůj svatební polibek, jsme se vydali zpátky k London Eye, na kterém jsme se projeli a konečně jeli do hotelu. Samozřejmě bych to nemohla být já, abych neměla aspoň jednou za den smůlu, nefungoval mi adaptér. Naštěstí se to ale vyřešilo.
Druhý den v Anglii jsme zamířili do Stratfordu a poté do Oxfordu.
Třetí den jsme nás čekal Windsor a Stonehenge.
Další den jsme jeli do Hyde Parku, dvou muzeí a na velkou tržnici. Potom jsme šli na večeři do čínské restaurace, kde jsme dostali, jak říkala slečna průvodkyně, "takové jakoby hovězí maso" s nudlemi. Pak se paní profesorky divily, že všichni jedli pouze nudle. Mimochodem cestovat metrem ve čtyřicetipěti členné skupině není žádná sranda.
Poslední den jsme strávili v Londýně. Šli jsme do London Dungeon - strašidelný dům, ze kterého jsem vycházela polomrtvá. Kdysi jsme byli také v dungeonu, ale to bylo proti tomuhle nic. Potom jsme se loďkou dostali do Greenwiche, kde jsme se šli podívat do námořnického muzea, na nultý poledník a poté jsme zamířili k autobusu. Rozloučili jsme se s Anglií a mířili domů - do toho našeho "krásného" města.

3.května jsme museli všichni povinně do školy.

Chtěla bych poděkovat našim paním profesorkám, které zařídily tento zájezd a vybrali super cestovku (ABC tours), slečně průvodkyni Šárce, která nám všechno říkala a moc mi pomohla s nabíjením mobilu a foťáku, taky pánům řidičům, kteří nás živé dopravili do Anglie a zpátky domů a hlavně všem, kteří tam jeli, protože to bylo vážně Ú.Ž.A.S.N.É.!

Kdybych mohla, klidně bych se tam s vámi vrátila.
-Kitey

FLICKR

20. února 2011 v 9:11 | Kiteч ♡
Ahoj, docela dlouho - cca od pondělí, jsem nic nepsala. Ani ségra. Teď píšu,ale jen krátce. 
Baví mě fotit a upravovat fotky, dělat designy atd. Tak jsem si založila FLICKR. Mám tam zatím jen pár fotek, ale doufám, že se budou líbit. Napište mi tam prosím, co si o nich myslíte. Děkuju:)

JUSTIN BIEBER PŘEKVAPIL FANYNKU!!

11. února 2011 v 19:31 | Kiteч ♡
Ahoj.
Dneska bylo hnusně. A navíc jsem se dozvěděla, že  mamka si koupila nový foťák. Super. Hlavně že ji prosím, že chci foťák a ona si koupí pro sebe. :-(
Potom přišla domů sestra a zarecitovala mi nějakou hloupou básničku o Justinovi Bieberovi, co vymyslela s kamarádkou.

Když už se tu bavíme o Justinovi (to je jen příklad, klidně by to mohl být jakýkoliv jiný umělec), přijde mi docela trapné, když se o něm lidé vyjadřují jako o gayovi, kreténovi, atd. Jen vidí jeho fotku a už je to ten největší debil. Slyší písničku a už je trapák. Nechápu to! Vždyť ho vůbec neznají. Když něco takového řeknu přímo jim, začnou po mně řvát, že ho miluju, ať to netajím. Ale snad ho nemusím milovat na to, abych viděla, že je to taky jen člověk. Nemůže za to, jak vypadá, ani za to, že se některým nelíbí jeho hudba. Na druhé straně se zase někomu líbí. Justin nikomu nic neudělal, tak nevidím jediný důvod, proč by jste ho měli urážet!!

Pro fanoušky jsem našla super video, na kterém Justin překvapí super fanynku u ní doma a poté ji pozve na Ellen (talkshow) a svoji premiéru v LA. Video najdete po rozkliknutí článku.

NEJLÍNĚJŠÍ PEJSEK NA SVĚTĚ!!!

9. února 2011 v 20:30 | Kiteч ♡
9/2/2011

Konečně jsem se dostala k počítači.
Zase pěkný den, tak jsem se vypravila s kámoškami ven. Hodně jsme se nasmály. Hlavně, když holky chtěly přejít cestu, ale nerozhlídly se, takže do nich málem napálil nějaký chlap na kole. Zastavil a zařval: "Slépky, ku*va, jste slepé nebo blbé?!" Z toho pána jsme měly docela srandu. :-D

A co jste dělali dneska vy?:-)

Jinak jestli jste dnes neměli dobrý den, mám pro vás něco na rozveselení! Před chvílí jsem to našla na youtube a je to úúúúžasné! :-)) (video se vám zobrazí po rozkliknutí článku)

RŮŽOVÝ PES?!

8. února 2011 v 20:58 | Kiteч ♡
8/2/2011

Ahoj.
Dnešek byl super!
Po škole jsme se s kámoškama strašně dobře bavily a chytaly jsme snad neuvěřitelné záchvaty smíchu. Potom šla jenda kamarádka k nám, napsaly jsme si úkoly na zítra a protože bylo hezky, šly jsme pro malého Filípka,kterého hlídám. Vzaly jsme si ho ven. Kreslili jsme s křídama, Filípek jezdil na motorce a dokonce jsme i nabarvili pejska na růžovo. Nějaká paní se totiž ptala Filípka, jestli si chce pejska pohladit a ten měl zrovna ruku od křídy, takže to bílý pejsek schytal. :-D

Když jsem přišla domů, šla jsem do vany. Napustila jsem si horkou vodu, zamlžilo se sklo a zrcadlo a já jsem si vzala ty bonbony Krowky, které jsem si koupila, a jen jsem na obalu četla: "Uchovejte v chladu a suchu." To mě docela rozesmálo. :-)

Až na pár maličkostí to bylo dneska fakt úžasné! :-)

VYBÝRÁM SI NOVÝ FOŤÁK!!

7. února 2011 v 17:44 | Kiteч ♡
7/2/2011
kodak
Ahoj!
Tak dneska řeším závažný problém! :-D

ALERGIE NA CHLUPATÁ ZVÍŘATA?!

6. února 2011 v 13:00 | Kiteч ♡
6/2/2011

Tak už abych pomalu začala!

Ahoj, jmenuju se Kateřina. Je mi 15 let. Mám tříletého jorkšírského teriéra Dennynka - patří i Nessie. Také jsem měla pískomily, ale ty už bohužel nemám. Miluju zvířata - vždycky jsem chtěla koně, psy, kočky, křečky, papoušky... Bohužel jsem ale alergická na chlupatá nebo opeřená zvířata a prach, takže jsem měla akorát křečka, pískomily, rybičky a v jedenácti jsem konečně dostala pejska. 
Sice miluju zvířata, ale pavouci, malí hadi, škvoři a další takoví malí tvorové se mi hnusí. Velký had mi nevadí. Asi ve třetí třídě jsem měla jednoho kolem krku. Prostě se mi nelíbí ti malí. 
No, ve škole mě baví jazyky a co naopak nesnáším je hlavně matematika a fyzika. 
V budoucnosti bych chtěla jet do USA jako au-pair a poté jít na vysokou škoku (vůbec nevím jakou). A podle toho, jestli se mi v Americe líbit bude nebo ne, se tam možná i přestěhuju.

Kdyby vás zajímalo cokoliv dalšího, ptejte se! 
 
 

Reklama